بهار کیش

تور کیش/تور کیش ارزان/ارزانترین تور کیش/تور لحظه اخر کیش/تور دقیقه نود کیش/تور کیش دقیقه نود90

بنر تور کیش

بازار ونوس کیش

بازارها ومراکز تجاری بی شک یکی از جاذبه های اصلی حزیره کیش است که سالانه تعداد قابل توجهی ازمسافران وگردشگران را به جزیره کیش جذب می کند. گردشگران ومسافران باهر هدفی که به کیش سفر می کنندبطور حتم از بازار های جزیره کیش دیدن کرده و دست خالی برنخواهند گشت.

در جزیره کیش 13 بازار و مجتمع تجاری بزرگ وجود دارد که بیشتر از 10 سال عمر دارند و با نظارت مستقیم جامعه بازاریان و بازرگانان کیش اداره می شوند.نمای ساختمان بازار ونوس کیش

بازار ونوس کیش هم یکی از بازارهای نسبتا قدیمی در جزیره زیبا و مرجانی کیش است و امروزه بیش از ۱۵ سال از آغاز فعالیتش می گذرد.

بازار ونوس کیش در دو طبقه احداث شده که بیشتر فروشگاه های آن در طبقه اول واقع شده اند و در طبقه دوم بازار بیشتر دفاتر اداری و خدماتی و... مشغول به فعالیت هستند .مرکز خرید ونوس  بیشتر بازاری است برای عرضه پوشاک زنانه و کمتر در آن فروش سایر محصولات خانگی مشاهده می شود.داخل بازار ونوس کیش

این بازار تقریبا در نزدیکی بازار مریم در خیابان سنایی قرار دارد و اکثر مسافران که قصد خرید از کیش را دارند حتما از این بازار بازدید می کنند. قیمت بازار ونوس کیش نسبت به کیفیت اجناسش بد نیست پیشنهاد میکنیم مقایسه کنید.

امیدواریم مطالب فوق مورد پسند واقع شوند.

راستی اگر قصد سفر به جزیره کیش را دارید خواهشمندیم برای رزرو تور کیش با همکاران ما در واحد فروش بهارکیش در تماس باشید.