بهار کیش

تور کیش/تور کیش ارزان/ارزانترین تور کیش/تور لحظه اخر کیش/تور دقیقه نود کیش/تور کیش دقیقه نود90

بنر تور کیش

پارک ساحلی مرجان کیش

پارک ساحلی مرجان یکی از زیباترین پارک های ساحلی کیش است که در مجاورت بازار مرجان کیش قرار گرفته است و گردشگران عزیز می توانند در کنار دیگر پارک های ساحلی کیش نظیر پارک ساحلی سیمرغ کیش،پارک ساحلی ماهیگیر و اسکله تفریحی کیش از آن دیدن کنند.

پارک ساحلي مرجان که در مجاورت بازار مرجان واقع شده، يکي از زيباترين مراکز ديدني کيش است که بازار مرجان را به دريا ارتباط مي دهد. بسياري از مسافران و ساکنين جزيره اوقات تفريحي خود را در کنار اين پارک گذرانده و از مناظر زيباي ساحلي کيش لذت مي برند.پارک مرجان کیش در نقشه

 آلاچيق ها و محوطه سازي جذاب اين پارک ساحلي فرصت مناسبي را براي شما بوجود مي آورد که فارغ از هياهوي بازار به ديدار دريا و چشم انداز هاي زيباي طبيعت اطراف برويد و در طول اقامت خود در جزيره کيش از اين منطقه که داراي ساحلي بسيار زلال و شفاف مي باشد ديدن کنيد و عکسهاي به ياد ماندني بگيريد. علاوه بر اين تماشاي طلوع آفتاب از اين پارک، خاطره اي فراموش نشدني است.

نمایی از پارک ساحلی مرجان کیش

اگر به دنبال بازاری هستید تا بهترین خرید را انجام دهید و پس از آن به استراحت بپردازید پارک ساحلی مرجان کیش می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.از هتل های نزدیک پارک ساجلی مرجان می توان به هتل مارینا،هتل سه ستاه شباویز و سیمرغ پارک اشاره کرد.لازم به  ذکر است که پارک دلفین های کیش در نزدیکی این پارک ساحلی قرار دارد.پارک ساحلی مرجان کیش

آدرس پارک ساحلی مرجان کیش

جنب بازار مرجان کیش،پارک ساحلی مرجان

راستی اگر قصد سفر به جزیره زیبای کیش را دارید خواهشمند هستیم برای رزرو تور کیش با همکاران ما در واحد فروش بهارکیش در تماس باشید چرا که بهترین نرخ تور کیش را به شما ارائه خواهند داد.